Kurum Kimliği

Kurumsal kimlik uygulamalarınızda tek noktadan çözüm ortağınızız

Uludağ Endüstriyel Reklam

Global Markaların Endüstriyel Üreticisi

2000 yılında faaliyetlerine başlayan Uludağ Endüstriyel Reklam A.Ş. 20 yıldır müşterilerimize, son teknoloji üretim tesisimizde tek çatı altında, metal, ahşap ve akrilik malzemelerini işleyerek, küresel markaların görsel iletişim ürünleri ve kurumsal mobilya ihtiyaçlarının planlaması, mühendisliği, üretimi ve montajını gerçekleştiren bir proje yönetim şirketiyiz. Tek noktadan sağladığımız geniş hizmet yelpazemiz ile, saygın müşteri portföyümüzün güvenilir ve uzun soluklu iş ortağıyız.

Misyon

Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda alışveriş yapan insan. Verdiğimiz her hizmet ve ürettiğimiz her ürünle yaşadığımız topluma kalıcı estetik değerler katmak ve marka deneyiminin yaşandığı mekanlar ve ürünler yaratmak misyonumuzdur.

Vizyon

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir yapıda en yüksek katma değeri sunarak sektörünün öncü firmaları arasında yer almak vizyonumuzdur.

Sürekli
iyileştirmeyi taahhüt
ediyoruz
Sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz

Kalite Politikamız

Markalara değer katmayı, güvenilir ve yenilikçi yapımızla “sürekli iyileştirmeyi” taahhüt ediyoruz.Yola çıktığımız ilk günden bu yana tek hedefimiz kalite oldu. Her geçen gün yenilenerek ve kaliteyi zamanın bir adım önüne taşıyarak sektörde başarıyı yakaladık.

Global markalarla iş ortaklığı yapıyoruz
İş Sağlığı ve Güvenliği Süreçlerimiz

Uludağ Endüstriyel Reklam A.Ş, bütün operasyon ve yapılanmalarını ilgili tüm yasal mevzuatlara uygun olarak düzenler. İş Sağlığı ve Güvenliği konusundan yasal bir firmadan alınan hizmet ile sürekli kontrol edilmektedir. Bunun yanı sıra tüm personellerin sağlık kontrolleri düzenli bir şekilde gerçekleştirilir ve iş kazalarının yaşanmaması için çalışma alanlarında tüm iyileştirmeler yapılmaktadır.

Önce güvenlik, önce insan diyoruz. Sadece mevzuatlara uymak için değil insan hayatını önemsiyor ve gerekli tüm eğitimleri ve önlemleri alıyoruz.

Sadece bugünü değil yarını da düşünüyor ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak için çevre bilincini önemsiyor ve Uludağ Endüstriyel Reklam A.Ş olarak çevre konusunda farkındalık yaratıyoruz. Bu konuda sadece kendi personellerimizi değil tedarikçi ve iş birliği içinde bulunduğumuz müteahhitleri de bilinçlendiriyoruz.

Stratejimiz

Benimsediğimiz strateji, bölgemizdeki önde gelen tüketici piyasalarındaki marka ve perakende müşterilerine bölgesel çapta isteğe özel hizmetler sunmanın yanı sıra; global tedarikçilerimiz ve partnerlerimizin kaynak ve bilgilerini paylaşma ilkemizin avantajlarından yararlandırmaktır.

Sektörün öncü bir şirketi olarak öncelikli stratejimiz;
Ana işimiz olan reklam ve dekorasyon ürünleri üretimi faaliyetlerinde hizmet kalitesini artırarak büyümek,
Mevcut müşteri portföyümüzü ve hizmet çeşitliğimizi artırarak, kârlılık odaklı büyütmek,
Yurt içi ve uluslararası pazarlarda reklam, mobilya, inşaat ve aydınlatma alanlarında yeni iş fırsatlarını değerlendirerek büyümek,
Yetkinliğimizi kullanarak müşterilerimizle ilişkimizi zenginleştirecek yeni iş platformları geliştirmek.

Hizmet Prosesimiz

Projelerinizin tüm kapsamını emanet edebileceğiniz güvenilir çözüm ortağıyız. Tek çatı altında topladığımız yetkinliklerimiz ile, projeye özel ürünlerinizi kendi fabrikamızda üretip, lojistik ve montajını gerçekleştirirken, tüm ürün ve hizmetlerimiz için servis ve bakım hizmetlerini de müşterilerimize sunuyoruz.

Proje Yönetimi

Proje süreci boyunca tüm proje paydaşları arasında etkili ve verimli bir işbirliği sağlamak için müşteri algıları, müşteri ve markanın gereksinimleri, proje hedefleri ile kullanım ve uygulamaya yönelik daha birçok gereklilik bir araya getirilir. Sunduğumuz hizmetler; nokta bazlı keşif ve noktaya özel projelendirme, bilgilendirme taslakları, değerlendirme, sorgulama, başlangıç niteliğinde proje planlama, gerçek zamanlı durum raporları.

Prototip Üretim

Son sunumdan önce tasarımları en üst düzeye ulaştırmak için bir veya daha fazla numune hazırlayarak, oluşturulan konsepti tecrübe etmenizi, gerekli değişikliklerin saptanmasına olanak tanıyan yatırım getirisi hedeflerini, mağaza içi test yoluyla belirlemenizi sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler; ön çalışma örneği, iyileştirme önerileri, ayrıntılı ürün özellikleri ve fiyatlandırma.

Lojistik & Montaj

Tecrübeli lojistik hizmet ekiplerimiz, oldukça kapsamlı lojistik ve yapı yerinde kurulum projelerinin idaresinde uzmanlaşmışlardır. Ürünlerinizin zamanında ve bütçenize uygun olarak teslim edilmesini sağlamak için seçilen uluslararası bir uzman ulaşım ve kurulum partnerleri ağından faydalanmaktayız. Sunduğumuz hizmetler; iletişim ve yönetim verimliliği, uzun ve kısa süreli depolama çözümleri, yerel ve global ulaşım ve kurulum hizmetleri.

Değer Mühendisliği

Değer mühendisliğini, sürece en fazla değer kazandırdığımız aşama olarak görüyoruz. Proje yönetim ekiplerimiz, teslim edilecek nihai ürünün en iyi fiyat ve kalitede olacağını güvence altına almak için müşterilerimiz ve müşterilerimizin partnerleri, acenteleri ve mimarları ile yakın bir işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Sunduğumuz hizmetler; üretim çizimleri, ayrıntılı ürün reçeteleri, ürün varyasyonları, hammade yarı mamül ve ürün kodlarının oluşturulması ve detaylı maliyet analiz raporları.

Servis & Bakım

Gerektiği gibi yürütülen bir bakım ya da yenileme programında, yatırım getirisi ve çevresel hedeflerinizi en üst düzeye çıkarır mevcut dayanım süresinin de uzatılmasını sağlarız. Sunduğumuz hizmetler; yedek parça, yerinde ve fabrika ortamında bakım onarım hizmetleri, anlık yerinde müdahale, taşıma ve depolama hizmetleri.

Geri Dönüşüm

Karbon ayak izlerinin azaltılması yönündeki çabaların hayati önem taşıdığının bilincindeyiz. Bu nedenle üretimimizi geri dönüşüme yönelik tasarımdan montaja kadar tüm süreç akışımız boyunca uyguladığımız çevresel standartlar çerçevesinde şekillendirmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler; demontaj ve onaylı atık yönetimine ilişkin hususları göz önünde bulundurarak çeşitli geri dönüşüm hizmetleri.

Üretim

Pratik ve Dahice

Tüm üretimlerimizi, bir bölümü görsel iletişim ürünleri, diğer bölüm ise kurumsal mobilya üretimine ayrılmış, son teknoloji ile donatılmış 2,500 m² üretim tesisimizde gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli personelimiz ile, en son teknikler ve en yeni teknoloji ve kalite kontrol sistemlerini kulanarak, müşterilerimiz için en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Metal, ahşap, akrilik ve vinil gibi ana hammadelerin işlenmesinin yanında, ışıklandırma, dijital baskı ve döşeme gibi servisleri de tek çatı altında müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. İşte tam bu yetkinliklerimizden dolayı kendimize “tek noktadan çözüm ortağı” diyoruz.

Çalışmak keyif vericiydi, Teşekkürler

Güncellemelere Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun.